Nádherný černý chlapeček po našem Kaiovi hledá domov

16.11.2016 06:03

CHS Dreamfinder nabízí na prodej štěňátko z vrhu "J" (Kai x Gedžitka).Krásný pejsek, jménem J´ADORE PARIS GALIBAR DREAMFINDER"Paris", narozen 29.9.2016(k odběru bude od 24.11.2016), barva blacktri.
"Paris" je velmi nadějný pejsek s nádhernou hlavou a velmi milou a kontaktní povahou.Vhodný jako společník, doprovodný pes u koní, na psí sporty, pasení či na výstavy a chov.
Tatínek Kai(Curacao Cofi Capito), se může pyšnit letošním vítězstvím na nejprestižnější výstavě v Evropě Cruft´s 2016(vyhrál svojí třídu) a samozřejmě nejen skvělými výstavními výsledky, ale i úžasnou povahou, skvělým zdravím a vynikajícím původem i exteriérem.
maminka Gedžitka je úžasná fenka,s moc hezkým exteriérem i skvělou povahou, má zkoušky z pasení(ZVOP, HWT), dogdancingu( MD1, HtM1, F1, DwD1, DwD2,Master of Dogdancing 1) canisterapeutické zkoušky(ZCP1), obedience(ZOP) , ale úspěšná je i výstavně a může se pochlubit například tituly Interšampion(C.I.B), JCH SK, JCH HR, CH SRB, 6x BOB.Je to skvělá chovná fenka a dala již řadu šampionů v několika zemích Evropy.

Štěňátka budou při odběru řádně odčervená, očkovaná, čipovaná a budou mít vystaven europas a vybaveni smlouvou, balíčkem pro štěňátka s granulkami, hračkami , obojkem s vodítkem a dalšími věcmi. Budou mít provedeno preventivní vyšetření očí u očního specialisty MVR.Beránka a samozřejmě průkaz původu FCI.Chovatelský servis, poradenství, hlídání pejsků během dovolené či pomoc s vystavením nebo uchvovněním zaručena po celý život pejska. Pokud máte zájem o štěňátko z naší CHS, neváhejte mne kontaktovat e-mailem:alaquick@seznam.cz Trvalý přátelský kontakt s novými majiteli vítáme.Nezávazná návštěva vítána.Pouze vážní a zodpovědní zájemci. Více info na našem webu v sekci štěňata www.dreamfinder.cz