NVP Mladá Boleslav a MVP Lipsko

27.08.2013 15:02

Před časem jsem přihlásila NVP Mladá Boleslav. Později mě Míša www.odhaliru.com nalákala a já jsem přihlásila i MVP Lipsko. Přišlo mi to jako dobrý nápad. Později jsem zjistila, že je to v jeden víkend. :-)

Naštěstí byla Hanka Böhme tak hodná, že mi slíbila všechny tři holčičky, které jsem měla na sobotu přihlášené do Boleslavi, doveze na výstavu. V pátek tedy začala akce Z. Cestou z práce jsem nabrala Martinu a šicáčka Samíka a hurá k domovu. Večer v devět jsme vykoupali úplně zabahněnou Acyrku, opláchli jsme náprsenku Cofče a Meka, Capi a Blair jsme jen učesali a případně přistřihli. Tedy spíš bych měla psát v jednotném čísle, protože to všechno udělala Marťa. Já zatím sepisovala Petrovi úkol z matematiky.

Ráno jsme vyjížděli dvěma auty. Já s Mekem a Acyrkou směr Lipsko. Hanka s Marťou, Capi, Cofi a Blair směr Mladá Boleslav.

Kupodivu jsem přišla na řadu v Lipsku dřív než holky v Mladé Boleslavi. První na řadu nastupoval Mek, krásně se předváděl a porazil pejska ve své třídě. Jako druhá šla na řadu Acyrka, měla jsem z toho trochu strach. Ještě nikdy jsem jí nepředváděla. Dopadlo to ale super, i ona porazila svou konkurentku a získlala německý CAJC a jako třešničku na dortu i BOJ. Možná jsem trochu počítala s tím, že budu v kruhu běhat s Paparazzim, ale počítala jsem spíš, že to bude s Mekem o CACIBa. Vůbec mě nenapadlo, že to bude s Acy i BOB. :-) Výstava v Mladé Boleslavi dopadla také nad očekávání dobře. Blair VN3, Cofča V2, r.CAC a Capi V1, CAC.

Po příjezdů domů Martina vykoupala a vyfénovala Samíka.

V neděli jsme vyráželi o poznání dřív. Už v pět ráno. Marťa zahájila den získáním CACIBa na Samíka. S Mekem pak vyběhala V1, CAC. :-) Acyrka obhájila sobotní výsledek CAJC, BOJ.

Byl to krásný víkend. :-)