Vrh "M"

 

https://kchbo.com/genealogie/genealogie.php?gPage=1&topMenu=14&cat=14&action=home&strana=1&gSearch=&gCmku=1&sortBy=Jmeno&gNameT=1&gName=M%20vrh%20Cofi%20Capito&gAct=detail&ID=53177

 

U tohoto vrhu je tatínek pes importovaný z USA, jedná se o zahraniční krytí, tento pes nemá v ČR jiné potomky a Dorinky je to první vrh. Oba jsou typičtí představitelé plemene. Doorly byla v roce 2015 nejlepší mladou fenou v ČR a v roce 2016 byla nejlepší dospělou fenou v ČR dle výstavního bodování KCHBO. V roce 2016 získala také selekci, od roku 2005 kdy byla tato výběrová třída chovnosti udělena prvnímu australáčkovi, tak ji získalo teprve 11 jedinců plemeno AUO. V roce 2016 se také skvěle umístila na světové výstavě v Moskvě, kde získala ve třídě šampionů 2. místo z 11 fen a na prestižní výstavě Cruft´s v Anglii svou třídu dokonce vyhrála. V ČR již dosáhla na všechny tituly na které mohla je česká junioršampionka, šampionka, grand šampionka, šampionka ČMKU, klubová šampionka i junioršampionka. Na mezinárodním výstavním poli získala titul nejcenější a to Mezinárodní šampion krásy. Je také šampionka Polska, Ukrajiny a Slovenska. Dorinka má složenou zkoušku z pasení ZVOP a z povahového testu KCHBO získala 96 bodů ze 100. Otec vrhu je také výstavní šampion a má výbornou povahu. Pochází ze známé chovatelské stanice z USA McMatt. Už dal několik vrhů a jeho potomci mají krásný typický exteriér.

Zdravotní výsledky po rodičích jsou CEA, PRA, HSF4 a MDR1 +/+ tedy čisté. Štěňátka budou absolvovat po šestém týdnu kontrolu, od poradkyně chovu nebo od jiného kontrolora stanoveného klubem.