Vrh "F"

Porod proběhl se rozběhl v noci z 17. na 18.2.2015. Cofča porodila osm nádherných štěňátek, a to čtyři chlapečky a čtyři holčičky. 

 

Fotografie    Základní údaje Váhy Popis

Fruko Cofi Capito

volný/available

Blue merle pejsek
Blue merle male
narozen s dlouhým ocasem
kupírovaný/docket

 Porodní váha 314 g

2.3.2015 938 g

 Velmi pěkný chlapeček. Zatím se jeví jako klidnější štěňátko. Je můj oblíbený, ale to jsou vždycky všechna štěňátka. :-)

Fizz Cofi Capito

Rezervovaný/rezerved

černý trikolorní pejsek
black tri male
narozen s dlouhým ocasem
kupírovaný/docket
 Porodní váha 409 g

2.3.2015 1027 g

 Krásný černý trikolorní chlapeček. Má velmi pěknou barvu s minimem bílé barvy. Pokud vše dopadne jak má, bude z něj krásný pes s předpokladem pro výstavy a chov. Stejně tak může být i výborným rodinným pejskem nebo kamarádem na cvičák, na agility, obedienci, apod.

Fee Cofi Capito

Rezervovaná/rezerved

blue merle fenka
blue merle female
narozena s dlouhým ocasem
kupírovaná/docket
 Porodní váha 389g

2.3.2015 998 g

 Tmavší blue merle holčička, která se v budoucnu určitě nestratí ve výstavním kruhu. Bude ale určitě i úžasnou psí kamarádkou a společnicí na psí sporty.

Fever Cofi Capito

rezervovaný/rezerved

černý trikolorní pejsek
black tri male
narozen s dlouhým ocasem
kupírovaný/docket
 Porodní váha 451 g

2.3.2015 1112 g

 Nádherný kluk, kterého nejde nemilovat. Našel pánečka jen několik málo dní po svém narození. Bude to super páneček. Zná tetičku a strýčka malého Fevera. :-) Budou spolu běhat agility.

Fifty Cofi Capito

Rezervovaná/rezerved

červená merle fenka
red merle female
narozena s dlouhým ocasem
kupírovaná/docket
 Porodní váha 392 g

2.3.2015 1032 g

 Nádherná holčičky kterou bych si nejraději nechala, ale prostě to nejde. Doufám, že najde super pánečky, kteří jí třeba i vezmou na výstavu. Není to ale podmínka prodeje.

Floc Cofi Capito

rezervovaná/rezerved

blue merle fenka
blue merle female
narozena s dlouhým ocasem
kupírovaná/docket
 Porodní váha 352 g

2.3.2015 981 g

 Speciální holčička tohoto vrhu. Je totiž velmi speciální pro jednu mou dobrou kamarádku. :-) Doufám, že její páneček bude stejně užásný, jako její kmotřička, která má doma dva její brášky, kteří se narodili Cofince v předchozím vrhu.

Fire Cofi Capito

volná/available

červená merle fenka
red merle female
narozena s dlouhým ocasem
kupírovaná/docket
 Porodní váha 287 g

2.3.2015 868 g

 Velká bojovnice. Narodila se připitá plodovou vodou. Pár minut trvalo, než jsme si byli jistí, že zůstane mezi námi. Opravdu nás ale přesvědčila velmi rychle. Ani ne po pěti minutkách zuřivě tahala mlíčko a i ve váze své sourozence rychle dohání. :-) Jinak je to nejakčnější štěňátko z vrhu.

Frapin Cofi Capito

rezervovaný/rezerved

Blue merle pejsek
Blue merle male
narozen s dlouhým ocasem
kupírovaný/docket
 Porodní váha 412 g

2.3.2015 1045 g

 Nádherný chlapeček blue merle s krásným "vločkováním", až vyroste bude z něj velmi krásný impozantní pes.

 

V letošním roce jsme plánovali tři vrhy, maminkou se měla stát podruhé Merinka a poprvé Acyrka s Arinkou. Cofee bohužel měla při hárání po štěňátcích zánět dělohy, který se povedlo krásně zaléčit antibiotiky, paní veterinářka nám ale doporučila při příštím hárání nakrýt. Tak jsem počítala dle kalendáře s tím, že to bude až třeba v dubnu nebo v květnu. :-) Cofča se ale nechala k dalšímu hárání strnout Capinkou, takže jsme kryli už v prosinci. Ještě jednou bych chtěla moc poděkovat Alena Šimková, že Merlinkovi hned nechala udělat "čerstvé" vyšetření na DOV, i když byla před cestou do zahraničí a určitě měla spoustu jiných starostí. Taky moc děkuji, že mi Merlinka na čtyři dny zapůjčila, protože při mém štěstí vyšlo krytí přesně na dobu, co odjela do Paříže. Merlin je úžasný pes. Změnu prostředí vzal s naprostým klidem a hned po příjezdu jsme v pohodě nakryli. Vzhledem k počasí jsme nechtěli krýt venku, tak krytí proběhlo v klubovně našeho ZKO, právě když v areálu probíhal obranářský víkend. Merlinka zajímala ale jen a pouze holčička, všichni ti lidi, co se courali kolem mu byli jedno.
Ještě jednou chci moc poděkovat Aleně, a to ne jen protože mi umožnila Merlinka použít v mém chovu, ale i za ochotu s jakou udělala testy CEA a PRA, tak abych nemusela testovat všechna štěnda a za celkový přístup k věci. Krytí u ní můžu jen doporučit.
:-) 

Merlina zdravotní výsledky:

DNA CEA - CLEAR
DNA PRA-prcd - CLEAR
DNA HSF4 - +/-
DNA MDR1 - -/-
DOV negativní / CLEAR eye test (15.12.2014 - MVDr. Beránek)
DKK (HD): A/A (0/0) 2012 - MVDR. Luděk Kučera

Cofee zdravotní výsledky:

DKK: HD A (0/0) - MVDr. Jiří Vomáčka - 23.03.2012
DLK: ED 0/0 - MVDr. Jiří Vomáčka - 23.03.2012
DNA CEA/CH: Normal - Optigen, (USA) - 18.10.2012
DNA HSF4: Clear (čistá) - Animal Health Trust (AHT), (UK) - 08.05.2012
DNA MDR1 - Clear P&R LAB (ČR) - 15.10.2012
DNA prcd-PRA: Normal - Optigen, (USA) - 19.10.2012
oči: DOV prostá - MVDr. Jiří Beránek - 8.12.2014

Ze zdravotních výsledků je patrné, že když přírodá dá, všechna naše štěňátka budou zdravá. :-) Pro štěňátka budeme mít připraveno spoustu věci, co si do nového domova odnesou. :-) Dostanou sebou při odběru kupní smlouvu, písemné rady do začátku o krmení a výchově, mezinárodní očkovací průkaz, balíček krmiva, hračku, mističku, kartáček na srst, kopie zdravotních vyšetření rodičů, doklad o vyšetření očí.